Reklama
  • Poniedziałek, 20 marca 2017 (08:05)

    Jak sprawić, by szef cię docenił

Mój szef dostrzega tylko tych, którzy biegną do niego z każdym pomysłem i osiągnięciem. Mojej pracy nie widzi, chociaż często radzę sobie lepiej niż inni. Co zrobić, żeby mnie docenił? Ewelina z Kłodzka.

Szefowi łatwiej jest weryfikować otrzymane informacje, niż samemu je wyławiać. Dlatego proszę pozbyć się mylnego przekonania, że mówienie o swoich osiągnięciach jest chwaleniem się – i zacząć to robić. Szefowie cenią aktywnych pracowników. Warto więc zabierać głos na spotkaniach zespołu, dzielić się przemyśleniami, komentować wyniki pracy itp.

Reklama

Jeżeli ma Pani problem z wypowiadaniem się w większym gronie albo podkreślaniem efektów swojej pracy, pozostaje zadbanie o to, żeby szef dowiedział się o Pani zaletach inną drogą. Może pochwali Panią przed nim koleżanka albo klient zadzwoni z podziękowaniem? Czasem jednak trzeba podsunąć taki pomysł.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Każda osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę ma obowiązek poddać się wstępnym, okresowym i kontrolnym badaniom lekarskim. Z badań wstępnych zwolnione są osoby zatrudniane ponownie u tego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.